Dziś jest poniedziałek, 19.08.2019, imieniny Bolesława, Juliana
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Dziadowicach » AKTUALNOŚCI » Z najlepszymi życzeniami dla Babci i Dziadka

Z najlepszymi życzeniami dla Babci i Dziadka

Z najlepszymi życzeniami dla Babci i Dziadka

W dniu 6 lutego najserdeczniejsze życzenia swoim ukochanym babciom i dziadkom złożyli uczniowie klas 1-3 oraz dzieci z oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Dziadowicach.

Spotkanie otworzyła dyrektor szkoły pani Renata Bińkowska serdecznie witając przybyłych gości oraz składając wszystkim najlepsze życzenia. Następnie dzieci z wielkim zaangażowaniem prezentowały przygotowane występy wokalne, recytatorskie i taneczne. Poprzez wiersze, piosenki oraz przedstawienia mogły podziękować kochanym babciom i dziadkom za wsparcie, opiekę i miłość. Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami przez zgromadzoną publiczność.

Następnie dzieci złożyły życzenia i obdarowały swoich ukochanych dziadków przygotowanymi upominkami. Po części artystycznej przyszedł czas na słodki poczęstunek, który był okazją do wspólnych rozmów i wspomnień.

Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za ich dobroć, ciepło oraz miłość i jeszcze raz życzymy dużo zdrowia oraz wszystkiego co najpiękniejsze w życiu. Serdecznie dziękujemy również Rodzicom, którzy pomagali w przygotowaniu uroczystości.

Marcelina Włodarczyk

Zapraszamy do Galerii zdjęć


Pozostałe aktualności