Dziś jest piątek, 19.07.2019, imieniny Alfreda, Wincentego
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Dziadowicach » AKTUALNOŚCI » Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018

           Upragniony przez większość uczniów naszej szkoły dzień zakończenia roku szkolnego 2017/2018 wypadł w tym roku 22 czerwca. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły i rodzice zgromadzili się w szkole na uroczystej akademii już o godzinie 8.00. Ceremonię uświetniła obecność pana Sławomira Prentczyńskiego, Wójta Gminy Malanów. Spotkanie rozpoczęło się częścią artystyczną, którą przedstawiły uczennice z klas IV i V. Dziewczynki zostały przygotowane przez panie Małgorzatę Karolak i Agnieszkę Stawicką.

          Następnie odbyło się wręczenie nagród uczniom z najwyższymi wynikami w nauce i zachowaniu. Piękne książki i świadectwa z wyróżnieniem wręczyła pani dyrektor i wychowawcy klas. Docenieni i nagrodzeni zostali również uczniowie ze 100% frekwencją. Podczas uroczystości przyznano, jak co roku, statuetkę prymusa, którą otrzymuje uczeń z najwyższą średnią ocen. W tym roku szkolnym zdobyła ją Nadia Bukowiecka ze średnią 5.64. Po wręczeniu nagród pani dyrektor podsumowała mijający rok szkolny i złożyła wszystkim uczniom i nauczycielom życzenia pięknych i bezpiecznych wakacji. Następnie zabrał głos pan Sławomir Prentczyński, który pogratulował uczniom i nauczycielom sukcesów i również życzył wszystkim udanego odpoczynku.

           Po zakończeniu akademii uczniowie rozeszli się do klas, by z rąk wychowawców otrzymać świadectwa.

           Uroczystość zakończyła Msza Święta w kaplicy w Dziadowicach.

                                                                   Agnieszka Stawicka

Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ


Pozostałe aktualności